Catering na przyjęcia w Krakowie – pyszne dania bez wysiłku!

catering

Szykuje się ważne przyjęcie? Nie musisz obawiać się, że goście nie będą zadowoleni z menu! Skorzystaj z profesjonalnej obsługi cateringowej z Krakowa!

Eleganckie bankiety, międzynarodowe konferencje, imprezy integracyjne, szkolenia, ale również przyjęcia weselne – to jedynie parę okazji, gdy catering może być strzałem w dziesiątkę.

Catering to usługa polegająca na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków bezpośrednio do klienta. To doskonały wybór zarówno wtedy, gdy na miejscu nie ma zaplecza gastronomicznego, jak również wtedy, gdy liczy się wyjątkowa obsługa na ważne okazje.

Dzisiaj catering cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Na rynku działa także wiele firm prowadzących catering zarówno dla klientów biznesowych czy instytucjonalnych, jak również dla osób prywatnych. Jest w czym przebierać!

Różnorodność menu dla największych smakoszy

Firmy oferujące catering mogą zaproponować swoim klientom różnorodne menu, które obfituje zarówno w dania kuchni polskiej, jak również te inspirowane kuchniami innych krajów.

W zależności od wydarzenia menu może być specjalnie opracowane tak, aby spełnić wymagania wszystkich gości. Firmy cateringowe zajmują się zarówno obsługą przerw kawowych czy lunchów biznesowych, jak również mogą przygotować dla swojego klienta wystawny bankiet nawet na tysiąc uczestników!

W menu znaleźć można przede wszystkim posiłki w postaci przekąsek na zimno oraz na ciepło. Serwowane na małych talerzykach, w miseczkach lub szklankach doskonale nadają się do przygotowania stołu szwedzkiego.

Także firma prowadząca catering może przygotować przyjęcie z obsługą kelnerską – wówczas dania będą serwowane do stołu przez kelnerów. Takie rozwiązanie najlepiej sprawdza się podczas wydarzeń na wysokim szczeblu. Pozwalają na nadanie im większej elegancji, prestiżu.

Nie tylko posiłki. Co jeszcze oferują firmy cateringowe?

Najczęściej firmy oferujące swoim klientom catering zajmują się głównie dostarczaniem wyśmienitych dań, ale warto również zaznaczyć, że coraz więcej z nich proponuje także dodatkowe usługi. Są one wybierane przede wszystkim na większe wydarzenia, które wymagają profesjonalnego zaplanowania i realizacji dla pełnego zadowolenia ich uczestników.

Wśród usług dodatkowych oferowanych przez firmy cateringowe znajdują się między innymi:

  • obsługa kelnerska – donoszenie dań oraz odbieranie zastawy bezpośrednio ze stołów gości
  • wypożyczalnia mebli eventowych – krzesła, stoły, stoliki, parasole, namioty, komplety wypoczynkowe (lounge), lampy oraz innego rodzaju umeblowanie przeznaczone na wydarzenia
  • wypożyczalnia zastawy stołowej i sprzętów gastronomicznych – niezbędne do serwowania posiłków, a także umożliwiające przygotowywanie ich na miejscu, na przykład grille, bary
  • obsługa audiowizualna – dostarczenie odpowiedniego sprzętu audio i wideo, oświetlenia oraz innego wyposażenia do obsługi imprezy
  • przygotowanie wystroju sali oraz dekoracja stołu – obsługa tego rodzaju pozwala na stworzenie efektownych wnętrz idealnych do organizacji różnego rodzaju eventów

Dzięki tak szerokiej gamie różnorodnych usług, o które może być uzupełniony catering, organizacja wydarzeń dla firm czy klientów indywidualnych staje się jeszcze łatwiejsza!

Catering w Krakowie? Wybierz usługi Gastro-Tour-Serwis!

Chcesz skorzystać z profesjonalnej obsługi cateringowej w Krakowie? Wybierz catering w Gastro-Tour-Serwis z Krakowa, który w branży działa już od 1998 roku!

Specjalnością firmy Gastro-Tour-Serwis jest kompleksowy i fachowy catering skierowany do najbardziej wymagających klientów. Firma przygotowuje catering i serwuje go w różnorodnych miejscach w mieście Kraków oraz innych miejscowościach w województwie Małopolskim, a także w całej Polsce i poza jej granicami. Przygotowała między innymi pyszne posiłki podczas kongresów w Audytorium Maximum w Krakowie, salach krakowskiego Urzędu Marszałkowskiego czy w Nowych Sukiennicach.