Bielizna ślubna – podpowiadamy jaką kupić i gdzie można w Krakowie taką dostać!

8333

Istnieją dwa rodzaje bielizny ślubnej: taka, którą nosi się w dzień ślubu i taka, którą zakłada się na noc poślubną. Do samej ceremonii potrzebna jest bielizna, która oferuje komfort i wsparcie. Kiedy ty i twój nowy mąż możecie cieszyć się nocą, będziesz potrzebował czegoś bardziej odważnego. Całe szczęście w Krakowie nie brakuje sklepów, w których można znaleźć idealną na obie okazje, a dodatkowych inspiracji warto szukać na: ModneWesele.com

Wybór odpowiedniego biustonosza

Skoncentruj się na kwestii technicznej. Podczas ceremonii, wsparcie i komfort są ważniejsze, niż seksowność. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujesz w twoim wielkim dniu jest obawa przed tym, że stanik się odepnie bądź będzie wystawał zza twojej sukni, a prawdopodobnie chcesz też uniknąć fiszbin, które wbijają się w bok lub koronkę, która zasłania piersi.

Gdzie znaleźć takie biustonosze?

• Atelier Bielizny, Topolowa 30, 31-506 Kraków.
• Brafitteria – Salon Bielizny, Krakowska 5, 31-062 Kraków
• Vanilla Body Shop Kraków, Aleja Pokoju 67, 31-564 Kraków
• Lanoro. Bielizna, Aleja Pokoju 67, 31-580 Kraków
• Triumph, Podgórska 34, 33-332 Kraków

Szukaj bezszwowych biustonoszy, szczególnie jeśli masz suknię z lekkiej tkaniny. Jeśli suknia wykonana jest z cięższych materiałów, możesz wspomóc się standardowym biustonoszem, ale musisz upewnić się, że nie ma żadnych pasów ani innych linii widocznych na tkaninie sukni.

Uważaj na swój dekolt.

Najlepiej będzie, jeśli znajdziesz biustonosz zaprojektowany specjalnie do dekoltów, jakie ma twoja suknia. Wybierz biustnosz bez ramiączek biustonosz lub bandeau, jeśli masz suknię bez ramiączek. Biustonosz bez ramiączek oferuje minimalne wsparcie, a bandeau oferuje wiele wsparcia, ale może spłaszczyć klatkę piersiową. Poszukaj biustonosza, który zapina w pasie, jeśli masz taką sukienkę. Spróbuj przykleić nakładki silikonowe – one przylegają do skóry, oferują podstawowe wsparcie i komfort. Brakuje im tego samego wsparcia, jakie daje prawdziwy biustonosz, więc nie są one jednak zalecane dla kobiet, które są obficiej obdarzone przez naturę w biuście.

Zastanów się nad biustonoszem z różnymi sposobami zapinania.

Jeśli kupisz biustonosz ślubny przed suknię, poszukaj biustonosza z regulowanymi ramiączkami. Podstawowe biustonosze można zamienić jedynie na biustonosze bez ramiączek lub zapinanie krzyżowe, ale bardziej zaawansowane wersje można zamienić w dowolne układy zapięć, co znaczy ułatwi ci jego dopasowanie do sukni.

Dodaj sobie rozmiar.

Dobry biustonosz push-up może poprawić twoje piersi i wcale nie będzie to wyglądało nienaturalnie. Biustonosz z bawełnianymi, żelowymi lub napełnionymi wodą wkładkami może także powodować dodatkowe profity. Upewnij się, że wszystko, co wybierzesz, wygląda naturalnie i że czujesz się w tym naturalne.

Później…

Wślizgnij się do czegoś bardziej seksownego, gdy suknia opadnie. Wstążki, koronki i inne uwodzicielskie detale mogą zniszczyć gładką sylwetkę podczas ceremonii. Zostaw te szczegóły na moment, kiedy Ty i Twój nowy mąż będziecie już w trakcie nocy poślubnej.