Azymut – nowe mieszkania – sprawdź szczegóły

03

Trwa budowa nowoczesnego osiedla Azymut w Gdyni. Nowe mieszkania będą zlokalizowane przy ulicy Wielkopolskiej w dzielnicy Mały Kack, z wyjątkowym widokiem na Zatokę Gdańską i pobliskie lasy. Mieszkania od dewelopera INPRO powstają zaledwie 3,5 km od słynnego orłowskiego mola, w bliskiej odległości od obwodnicy Trójmiasta. Linia Pomorskiej Kolei Metropolitalnej ułatwi komunikację mieszkańcom, którzy korzystając z budowanego, nowego przystanku Karwiny, będą mogli szybko dojechać m.in. do centrum Gdyni, lotniska

Rębiechowo i Gdańska Wrzeszcza

bramy koszalinOferta deweloperska zakłada powstanie siedmiu budynków o wysokości do trzech do pięciu pięter, co warto pokreślić każdy z nich będzie miał windy. Nowe mieszkania będą miały od 1 do 4 pokoi, a ich powierzchnia wyniesie od 34 do nawet 96 m2, co pozwoli sprostać różnym oczekiwaniom i potrzebom klientów.

Mieszkania na parterze będą wzbogacone o ogródki, a pozostałe lokale o słoneczne balkony i tarasy. Inwestycja charakteryzuje się nowoczesnym designem, który podkreślają ściany oporowe z kamienia. Wszystko to nadaje jej nowoczesny i ponadczasowy charakter.

Oferta deweloperska jest wzbogacona o hale garażowe, piwnice, wózkarnie, rowerownię oraz naziemne miejsca postojowe. Właściciele nowych mieszkań będą mogli także korzystać z placu zabaw i zewnętrznych urządzeń do ćwiczeń.

Mieszkania od dewelopera będą gotowe z końcem czerwca 2019 roku.

Więcej na stronie http://www.inpro.com.pl/oferta/mieszkania-i-apartamenty