Hotel dla aktywnych i spragnionych relaksu? Spędzisz tam idealny urlop

korttenisowyautorgunnarjapixabay.com

Twój urlop zbliża się wielkimi krokami lecz wciąż nie wybrałe/aś miejsca, idealnego na aktywny, a jednocześnie cichy i spokojny wypoczynek? Wśród szerokiej bazy hotelowej, oferującej komfortowy nocleg w atrakcyjnej lokalizacji znajdują się obiekty, szczególnie polecane osobom aktywnym fizycznie. Jeżeli chcesz wypocząć aktywnie w urokliwym miejscu, z dala od zgiełku miasta mamy dla Ciebie propozycję. Stylowy hotel, położony zaledwie 2 km na północ od Krakowa to doskonała baza wypadowa, gwarantująca spokój i oddalenie od miasta.

Nowoczesny hotel, powstały z myślą o aktywnych

Oferta https://www.tcchotel.pl/ skonstruowana została z dbałością o organizację czasu wolnego osób, ceniących aktywny wypoczynek. Poza nowocześnie wyposażonymi pokojami hotelowymi w standardzie klasycznym, ekonomicznym oraz apartamentów, zaufaniem klientów cieszy się stylowa restauracja, w której oferowane jest zbilansowane, wysokiej jakości menu. Hotel oferuje komfortowo wykonaną strefę relaksu w sportowym stylu. Obiekt powstał z myślą o zapewnienie aktywnego wypoczynku osobom w każdym wieku oraz o zróżnicowanym stopniu sprawności fizycznej. Dzięki różnorodnej, starannie dopracowanej ofercie z obiektu mogą korzystać rodziny z dziećmi, seniorzy, single, poszukujący aktywnego relaksu oraz pary, wybierające hotel na romantyczny weekend we dwoje.

Hotel dla aktywnych rodzin, singli i par

Najwyższej klasy hotel wyposażony został w szereg sportowych udogodnień oraz liczne przestrzenie do aktywnego wypoczynku. Główny, flagowym elementem strefy aktywności są tutaj korty tenisowe. Dzięki perfekcyjnie przygotowanej ofercie klienci mogą korzystać z aktywnego wypoczynku na kortach zewnętrznych oraz zadaszonych. Wieczorem, a nawet w nocy grę umożliwia profesjonalne oświetlenie. Wysokiej klasy urządzenia, stanowiące wyposażenie siłowni hotelowej pozwalają na bezpieczne, efektywne korzystanie z nich całym rodzinom. Doskonale wyposażony obiekt oferuje wiele sportowych atrakcji, a także stanowi doskonałą bazę wypadową na piesze i rowerowe wyprawy.

giebultowszlakorlichgniazdautormagro_krflickr.com

Z hotelu w ciągu kilkunastu minut dotrzesz do krakowskiego Rynku Głównego, a także na teren Ojcowskiego Parku Narodowego. Stylowy obiekt zachwyca nowoczesnym, przytulnym, funkcjonalnym wyposażeniem w każdym standardzie pokoi. W hotelu wypoczniesz w towarzystwie najbliższej rodziny. Dzieci będą mogły do woli korzystać ze sportowych atrakcji, zapracowani, zmęczeni korporacyjnym stresem rodzice znajdą chwilę relaksu w aktywności sportowej, natomiast pary, uwielbiające wspólne uprawianie sportu nie będą narzekały na brak propozycji.

Hotel dla zapracowanych w doskonałej lokalizacji

Hotel pod Krakowem to świetna baza noclegowa dla osób, które poszukują idealnego miejsca na aktywny urlop. Ten obiekt to nieograniczone możliwości. Na miejscu znajduje się bogato wyposażona sportowa infrastruktura z siłownią, kortami, a także restauracja. W obrębie obiektu przez całą dobę znajdziesz sposób na sportową aktywność, niezależnie od trybu życia, jaki prowadzisz. Poszukujesz miejsca, w którym poczujesz się swobodnie i zyskasz doskonałą bazę do wyjazdów? Tutaj spędzisz aktywny urlop, pełen wycieczek i sportu. Z hotelu szybko dojedziesz nie tylko do Krakowa i Ojcowa, ale do wyjątkowej Pustyni Błędowskiej, kopalni soli w Wieliczce oraz w góry. Potraktuj hotel jako miejsce bazowe na urlop, który spędzisz grając w tenisa i zwiedzając okoliczne, wyjątkowe miejsca. To wszystko niecałe 2 km od Krakowa, z doskonałym dojazdem. Zarezerwuj nocleg przez formularz online.